Giełda Kooperacyjna / Spotkania B2B

Kolejny raz w ramach Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2024 odbędzie się Giełda Kooperacyjna B2B. W formie stacjonarnej drugiego dnia targów 17 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, a trzeciego i czwartego dnia 18-19 kwietnia w formie online poprzez platformę match-makingową.

Giełda kooperacyjna to świetna okazja do nawiązania relacji biznesowych z nowym partnerami z branży, ale i znalezienia klientów dla oferowanych produktów lub usług. Przedsiębiorcy mogą porozmawiać o możliwościach współpracy, wymieniać doświadczenia i dyskutować o najnowszych rozwiązaniach.

Udział w giełdzie jest bezpłatny dla wszystkich wystawców i odwiedzających Targi INNOFORM® 2024. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa. Organizatorem giełdy jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Dostęp do reprezentantów sektora narzędziowo-przetwórczego z całego świata nigdy nie był tak prosty!

 

Jak wziąć udział w giełdzie?

Krok 1 Rejestracja na stronie  b2match.io  i utworzenie wizytówki swojej firmy

Uczestnik ma tu możliwość zaprezentowania swojej oferty, podkreślenia obszarów, w których działa i w których chciałby nawiązać relacje biznesowe.

 

Krok 2 Umawianie spotkań z potencjalnymi partnerami lub klientami.

Wystarczy zapoznać się z wizytówkami innych firm z całego świata i zaprosić ich na spotkanie – godzinę i dzień spotkania uczestnicy ustalają samodzielnie, tak by pasowały do ich harmonogramu spotkań.

 

Szczegółowe informacje:

Michał Gotowt

tel. +48 690 950 018

e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl

Karolina Gzubicka

tel. +48 (56) 699 54 81

e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl

gielda-logotypy-2024.png [77.76 KB]