Sprawdź co mówią o nas uczestnicy Targów INNOFORM®

nagłówek

Opinie naszych Wystawców 

element
Anna Świtała, Wiceprezes Zarządu DIG Świtała

Anna Świtała, Wiceprezes Zarządu DIG Świtała

​Z pierwszej edycji Targów mam bardzo pozytywne wrażenia. Muszę przyznać, że w kontekście wielkości Targów jesteśmy zaskoczeni ilością pozyskanych kontaktów. Co równie istotne – to zupełnie nowe dla nas firmy, z Bydgoszczy i okolic.  Bardzo się cieszę, że w końcu na północy Polski odbywają się targi, w których możemy wziąć udział. Z udziału w wystawie jesteśmy bardzo zadowoleni, przygotowaliśmy względnie małe, bo dwudziestokilkumetrowe stoisko, na zasadzie próby. Myślę jednak, że będziemy stałym Klientem Targów INNOFORM.
element
Robert Dyrda, Wydawca Forum Narzędziowego Oberon
OBERON-OPINIUJE-TARGI-INNOFORMRobert Dyrda, Wydawca Forum Narzedziowego Oberon 

Widać, że tegoroczna edycja jest większa niż poprzednia. Wnioskuję tak m.in. po liczbie odwiedzających nasze stoisko Klientów. Mamy o połowę więcej kontaktów niż w zeszłym roku. To jedyne Targi w tym regionie dla przemysłu i na pewno warto się tu wystawiać. Druga edycja została też doceniona przez duże firmy, cieszące się renomą na rynku.

element
Zbigniew Tomaszewski, Wiceprezes Stäubli Łódź Sp. z o.o.
Zbigniew Tomaszewski, Wiceprezes Stäubli Łódź Sp. z o.o.

​To Targi na pewno interesujące. Szczególnie drugiego dnia zainteresowanie przedstawicieli branży przetwórstwa tworzyw naszym stoiskiem jest duże, szczególnie szybkozłączami. Nieco mniejsze robotem przemysłowym, ale gama szybkozłączy lepiej wpisuje się w tematykę Targów. Uważam, że Targi będą dość owocne w kontakty. Myślę, że w przyszłym roku ponownie pojawimy się na Targach INNOFORM. Targi to dla tego rejonu duża szansa na rozwój, to bardzo ciekawa inicjatywa chociażby dlatego, że na północy Polski nikt targów przemysłowych nie organizuje.

element
Grzegorz Dytko, Sales Director Meusburger
GRZEGORZ-DYTKO-OPINIA-O-TARGACH-INNOFORMGrzegorz Dytko, Sales Director Meusburger

W skali od 1 do 10 daję targom najwyższa ocenę – 10. Odpowiada mi wszystko, łącznie z działaniami marketingowymi promującymi targi. Zwiedzający dopisali. Dobrze dobrana jest również data organizacji wydarzenia – miesiąc przed innymi, konkurencyjnymi targami.

element
Łukasz Wawrzyniak, Właściciel Sinkoplex
Łukasz Wawrzyniak, Właściciel Sinkoplex

​Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Pomimo tego, że to relatywnie mała impreza pojawiło się tutaj wielu Zwiedzających. Zainteresowanie jest nadzwyczaj duże jak na pierwszą edycję. Myślę, że jeżeli nie zmieni się formuła imprezy i zainteresowanie nimi będzie dalej tak duże to w przyszłym roku ponownie się wystawimy. Umocniliśmy relacje z dotychczasowymi Klientami i są duże szanse, że pozyskaliśmy nowych.
element
Paweł Lichocki, Kierownik Produkcji New Technology Sp. z o.o.
Paweł Lichocki, Kierownik Produkcji New Technology Sp. z o.o.

​Wystawialiśmy się w innych miastach, gdzie spotykaliśmy wielu przedsiębiorców z bydgoskiej doliny narzędziowej. Sukces tej imprezy mnie nie zaskoczył. Czułem, że Targi będą świetną promocją regionu kujawsko-pomorskiego i firm na jego terenie działających. Frekwencja dopisała, jest duże zainteresowanie naszą ofertą, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mało jest tutaj osób, które przychodzą tylko popatrzeć. Zdecydowana większość przychodzi po konkretną technologię i konkretną wiedzę. Publiczność jest wyselekcjonowana, bardzo fachowa. Z racji tego, że jesteśmy z Bydgoszczy, czujemy się po części współgospodarzami tych Targów – cieszymy się, że w końcu doczekaliśmy się takiego wydarzenia. Bardzo go brakowało. W przyszłym roku na 100% pojawimy się tutaj ponownie. Liczę nawet, że Targi będą dwa razy większe!

element
Piotr Lebiecki, Dyrektor Zarządzający HASCO Polska
Piotr Lebiecki, Dyrektor Zarządzający HASCO Polska

​Pierwszą edycję uważam za bardzo udaną. Spotkaliśmy się z wieloma Klientami z całej Polski. Pozyskaliśmy również dużą liczbę nowych kontaktów, które w dłuższej perspektywie powinny się przełożyć na konkretne kontrakty biznesowe. Targi to także świetna okazja do spotkania z dotychczasowymi kontrahentami i umocnienia relacji. W przyszłym roku na pewno wystawimy się tutaj ponownie.

element
Urszula Drzewiecka, z firmy Wadim Plast
Urszula Drzewiecka, z firmy Wadim Plast

​INNOFORM to dla nas targi premier. Wśród nich wymienić należy dysze otwarte do systemów gorąco-kanałowych, które od początku do końca stworzyliśmy w naszej firmie.  Kolejna premiera to dysze z przewężką zamykaną termicznie produkcji naszego japońskiego partnera – firmy Seiki.  Ostatnią premierą jest nasz sterownik do grzanych kanałów. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni – przede wszystkim organizacją targów, ale także liczbą Zwiedzających i tematami, jakie do nas trafiają. Zainteresowanie naszymi produktami jest bardzo duże, co mamy nadzieję przełoży się na konkretne relacje biznesowe.
element
Janusz Bąk, Inżynier wsparcia technicznego A. Marciniak OT
Janusz Bąk, Inżynier wsparcia technicznego A. Marciniak OT

​Jestem pod dużym wrażeniem: zarówno biorąc pod uwagę liczbę Wystawców oraz ilość Zwiedzających. Frekwencja dopisała, a należy zaznaczyć, że nie ma tutaj przypadkowych osób. Na Targi przyszli przede wszystkim specjaliści, fachowcy z branży. Odnotowaliśmy bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami, było wiele konkretnych zapytań, które pewnie przełożą się na konkretne relacje biznesowe i kontrakty.
element
Przemysław Białek, Area Sales Manager Sandvik
Przemysław Białek, Area Sales Manager Sandvik

​Na pewno infrastruktura jest bardzo dobrze przygotowana. Pamiętam Targi odbywające się na tym terenie w namiocie. Budynek jest bardzo nowoczesny. Chciałoby się mieć jeszcze więcej Klientów na stoisku. Bydgoszcz i okolice to zagłębie przemysłu form i matryc - taką imprezę należy tutaj rozwijać. Moje wrażenia z Targów są bardzo pozytywne. 

element
Maciej Ratyński, Dyrektor Sprzedaży Abplanalp Sp. z o.o.
Nie ukrywam, że Targi INNOFORM traktujemy trochę pilotażowo. Nie zmienia to faktu, że postanowiliśmy się tutaj wystawić z tym, co mamy najlepsze w swojej ofercie. Oprócz tego, że standardowo pokazujemy co mamy do zaoferowania jak dystrybutor maszyn i urządzeń marki Haas, chcieliśmy również pokazać np. frezarkę szybkoobrotową V5 OPS Ingersoll, bardzo popularną szczególnie na rynku bydgoskim. Tutaj, na Targach, znalazła kupca. Firma Saga będzie kolejnym szczęśliwym posiadaczem maszyny OPS. Zakładam, że w przyszłym roku również wystawimy się na Targach INNOFORM.
element
Andrzej Styczyński, Prezes Zarządu Pafana S.A.
​Andrzej Styczyński, Prezes Zarządu Pafana S.A.

​Z udziału w Targach jesteśmy zadowoleni. Jest spore zainteresowanie naszymi produktami, nie tylko standardowymi jak narzędzia skrawające, ale również nowymi technologiami, w które niedawno weszliśmy, m.in. laserowymi czy obróbki materiałów trudno obrabialnych jak tytan.  Nasi Klienci cenią sobie możliwość bezpośredniego spotkania, rozmowy twarzą w twarz i myślę, że jest spora szansa na nawiązanie kooperacji. Jest duża szansa, że również w przyszłym roku na Targach INNOFORM się wystawimy.

element
Thomas Braun, Head of Export Sales KNARR Vertriebs GmbH.
KNARR-O-TARGACH-INNOFORMThomas Braun, Head of Export Sales z firmy KNARR Vertriebs GmbH.

Byliśmy na INNOFORMie w zeszłym roku i nie mogło nas zabraknąć także i w tym. Dla nas to targi bardzo kompaktowe. Nawiązujemy dużo kontaktów z nowymi Klientami i już dziś mogę z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że za rok znowu się tu spotkamy.

element
Michał Rzepka – firma MB Michał Rzepka
MB-OPINIUJE-TARGI-INNOFORMMichał Rzepka – firma MB Michał Rzepka

Mieliśmy bardzo dużo klientów na stoisku, dlatego mam nadzieję, że to w przyszłości zaprocentuje. Targi INNOFORM® są świetną okazją, aby pozyskać nowe kontakty lub spotkać się ze swoimi obecnymi klientami. Później klienci kojarzą nas i dużo prościej jest podjąć współpracę. Łatwiej się rozmawia kiedy można się powołać na pierwsze spotkanie na Targach. Tutaj możemy też pokazać jakość oferowanych przez nas narzędzi.