TARGI_INNOFORM_2020

  Przemysł w najlepszej formie

Targi INNOFORM ponownie w Bydgoszczy

Targi INNOFORM® na dobre zadomowiły się w stolicy województwa kujawsko-pomorskiego. Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na taką właśnie imprezę targową, szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej.


Największym atutem imprezy jest szeroka oferta Wystawców, którzy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Równie istotny jest program merytoryczny. W tym roku Bydgoski Klaster Przemysłowy – współorganizator wydarzenia – przygotował eksperckie konferencje. Pierwszego dnia targów – 12 marca - odbędzie się konferencja pt. ”Automatyzacja w branży narzędziowo-przetwórczej w dobie Przemysłu 4.0”. Partnerem konferencji jest High Technology Machines Sp. z o.o. 13 marca odbędzie się druga konferencja, poświęcona technikom przyrostowym w przemyśle narzędziowo-przetwórczym. Jej partnerem jest firma FADO Sp. z o.o. Nie zabraknie również – popularnej wśród klientów – Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców.
     Nowością trzeciej odsłony wydarzenia jest Strefa Usług Przemysłowych. To propozycja  szczególnie dla firm, które świadczą usługi w zakresie produkcji
     form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn i posiadają wolne moce produkcyjne oraz … są gotowe przyjąć nowe zlecenia!


     2 lata. Tylko tyle czasu potrzebowały Targi INNOFORM® by stać się uznaną marką i na stałe zagościć w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo
     – przetwórczej.