Innowacje w dobrej formie: INNOFORM® - na te targi czeka cała branża narzędziowo-przetwórcza.


Rozpoczynamy przygotowania do 4 edycji Targów INNOFORM® - Dołącz do nas!  Nic tak nie wzmacnia więzi z klientami jak bezpośrednia rozmowa i prezentacja firmy na Targach. 

WYSTAWCY-TARGOW-INNOFORM

ZWIEDZAJACY-NA-TARGACH-INNOFORM

KRAJE-NA-TARGACH-INNOFORM

Uznane w branży, potwierdzone opiniami Wystawców

 

 

 

 

 


To nasze pierwsze targi. Dokładnie imprezę będę mógł ocenić dopiero za jakiś czas, gdzie podsumujemy wszystkie kontakty i zobaczymy, które wyjdą intratnie finansowo. Planując udział w tych targach, celowaliśmy w dwie rzeczy: chcieliśmy dotrzeć do firm, które się tu wystawiają (np. narzędziownie, firmy tworzące formy). Pod tym względem cel osiągnęliśmy – kontakt był bardzo fajny.

 

Jakub Myśliński

 

CORE 3DI

 

 

 

 

 

W zeszłym roku byliśmy na Targach INNOFORM® po raz pierwszy. Po wydarzeniu, w przeciągu 2-3 miesięcy, udało się sfinalizować kontrakty na sprzedaż 3 maszyn! Zalążek tych rozmów pojawił się tu, na targach. Czułem, że ta edycja już od pierwszej minuty trwania będzie bardzo udana. Nie pomyliłem się -  na naszym stoisku cały czas mieliśmy Klientów, z jednej rozmowy przechodziłem w drugą, gdybym mógł się sklonować, to mój klon na pewno miały co robić w tym czasie (śmiech). Jestem pod ogromnym wrażeniem – mamy mnóstwo nowych klientów. Co więcej, spotkaliśmy takie firmy, których nie spotkalibyśmy nigdzie indziej! W przyszłym roku na pewno znów się wystawimy!

 

Mateusz Haberski
 

HIGH TECHNOLOGY MACHINES Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

Na pewno czas na sprawdzenie liczb jeszcze będzie, ale szczególnie drugiego dnia liczba klientów była dużo wyższa niż w roku poprzednim. Zarówno w tym jak i ubiegłym roku jesteśmy zadowoleni. Pomimo tego, że poprzedni edycję odwiedziło stosunkowo mniej osób było niż na innych imprezach targowych. Ale były to osoby konkretne. Nie było tzw. zbieraczy, obserwatorów, tylko ludzie, którzy chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W tym roku jest bardzo podobnie, ale jest więcej ludzi. Myślę, że w dobrą stronę idzie ta impreza. Na pewno w przyszłym roku wystawimy się ponowie (...)

 

 

Wojciech Głuszek


FANUC

 

 

 

 

 

Widać, że Targi się rozwijają. Jest coraz więcej firm zainteresowanych metalem, obróbką metalu, z branż, w które celujemy. Dla mnie bardzo ważna jest też obecność naszej konkurencji. Rok temu byliśmy tutaj sami, a na dzień dzisiejszy są 3 firmy, które z nami konkurują. Nasza firma przyciąga też inne firmy z branży i bardzo się cieszę, że Targi INNOFORM® nie są kojarzone tylko z plastikiem, materiałami sztucznymi, tylko z całą branżą metalową. Przewagą targów jest to, że to jedyne wydarzenie w Polsce północnej. Mamy tu zupełnie nowych klientów. Na pewno będziemy tu w przyszłym roku

 

Artur Brzeziński

AVALON

 

Aktualności

 Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżącoemail marketing api powered by FreshMail